• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

RoyalMagazin.hu

2018. július 18. szerda

Frigyes ünnepli névnapját.
Holnap Emília napja lesz.
Főoldal Kultúra Kultúra II. Diósgyőri Íjász Nyílt Nap
II. Diósgyőri Íjász Nyílt Nap PDF Nyomtat Email
2017 október 02., hétfő 16:54

2017. október 8.-án megrendezésre kerül II. Nyílt napunk, ahol az érdeklődők megismerkedhetnek az íjászattal, valamint egyesületünkkel és ingyen ki is próbálhatják az íjászatot.
Azokat az íjászokat is örömmel látjuk, akiknek van saját íjuk, felszerelésük, de szeretnének velünk edzeni, beszélgetni egyet.


A rendezvény helye és ideje: Diósgyőri vár melletti Lovagi Tornák Tere, 2017. október 8.-a 10 órától 16 óráig
Minden szükséges felszerelést biztosít egyesületünk (íjak, nyílvesszők, védőfelszerelés). Viszünk gyerek és felnőtt íjakat is, úgyhogy minden korosztály megtapasztalhatja az íjászat örömét, megismerkedhet a különböző íjtípusokkal, eszközökkel. Emellett pedig természetesen minden, a témában felmerülő kérdésre is választ kaphatnak majd az érdeklődők!

Szeretettel vár minden érdeklődőt egyesületünk!

Fontos: Valamely egyesületi tag irányítása, felügyelete mellett van lehetőség az eszközök használatára, kipróbálására, aki nem tartja be a szabályokat, nem megfelelően, nem rendeltetésszerűen használja őket kizárásra kerül a rendezvény alól!  A rendezvényen mindenki saját felelősségére próbálja ki az íjászatot, az eszközök megfelelő használat mellett teljes mértékben biztonságosan, sérülés nélkül alkalmazhatók!

blog comments powered by Disqus
 

Kapcsolódó cikkek:

Startlap

Add a Startlaphoz

Hiteles cégkivonat

cegkiv

Programkereső

Jogsebész

observer

OBSERVER - A médiafigyelő

Facebook


imedia.logo


Települések

Borsod-Abaúj-Zemplén megye települései

Vendégvárás

Vendégvárás

Utazás

Utazás

Szolgáltatások

Szolgáltatások