Holnap Konrád napja lesz.
Sport
Megnyitotta kapuit a Miskolc Városi Kalandpark PDF Nyomtat Email
2019 április 19., péntek 10:03

A Miskolc Városi Kalandpark április 18-án megnyitotta kapuit! A kiváló sportolási és kikapcsolódási lehetőségeket kínáló, a Kemény Dénes Uszoda (Egyetem u.2.)  mögött található létesítmény az előttünk álló hosszú hétvégén is várja  a vendégeket.

Bővebben...

Balázs Éda magyar bajnoki aranyat nyert PDF Nyomtat Email
2019 április 15., hétfő 16:52

A leány diák és serdülő korcsoportos birkózó országos bajnokságnak április 13-án Dunakeszi adott otthont. A DVTK-Miskolci Sportiskola versenyzői közül A Lakatos Győző és Juhász Sándor által felkészített Balázs Éda bajnoki aranyat, Koleszár Evelin ezüstöt érdemelt ki.

Bővebben...

Sikeres miskolci szenior úszók PDF Nyomtat Email
2019 április 15., hétfő 13:32

Szép sikereket értek el a Miskolci Vízművek Sport Klub versenyzői az április 13-14-én, Budapesten, a Tüske-uszodában megrendezett Duna Kupa elnevezésű nemzetközi Szenior Úszó Egyesületek Kupáján, egyben fedettpályás nyílt országos bajnokságon. A legtöbb érmet Jurák Árpád érdemelte ki, aki öt egyéni számban állhatott fel a dobogóra, kétszer annak a legmagasabb fokára, és tagja volt két, egyaránt bronzérmes váltónak is.

Bővebben...

A Jobbik hat fronton küzd a hitelkárosultakért PDF Nyomtat Email
2019 április 14., vasárnap 19:20

A devizahitel-károsultak ügyében egyértelműen kedvező bírósági döntések születtek az utóbbi időszakban, azonban ezek maguktól nem fognak „átszűrődni” a hazai rendszeren, és esetleges kedvező hatásaik sem érik el maguktól a bajban lévőket.

Bővebben...

Elképesztő erejű miskolci csapatmunka! PDF Nyomtat Email
2019 április 14., vasárnap 12:04

Magabiztos győzelmet aratott a MEAFC-Miskolc férfi kosárlabda csapata az NB I/B Piros-csoport, play-out 1.mérkőzésén. Az április 12-én, a Miskolci Egyetem Körcsarnokában lejátszott találkozón a kilenc triplát hintő Thornton mellett öt hazai játékos is eljutott legalább tíz pontig.

Bővebben...

Gyenes Mirella munkáját a MEFS is elismerte PDF Nyomtat Email
2019 április 13., szombat 08:59

A Miskolci Egyetem hallgatója, Gyenes Mirella, a MEAFC ügyvezető elnökhelyettese Halassy Olivér Hallgatói Díjat kapott a MEFS közgyűlésén.

Bővebben...

Magyarországra látogat a hegyikerékpározás királynője PDF Nyomtat Email
2019 április 12., péntek 13:38

Az olimpiai és tízszeres világbajnok kerékpáros Gunn-Rita Dahle-Flesjaa a Mozgásvilág CST Tesztnap díszvendége lesz,
ahol segítségével ötven világmárka sporteszközeit ingyenesen próbálhatják ki az érdeklődők.

Bővebben...

Kettőből kettő! PDF Nyomtat Email
2019 április 12., péntek 10:40

Ismét megszerezte a Mitropa Kupa győzelmet a 43. Lavanttal Rallye-n a Ritmus Ase színeiben Klausz Kristóf, ezúttal Farnadi Ágnes navigálásával.
A Mitropa és az osztrák bajnokság egyik legnehezebb versenyén a szokott nehéz körülmények fogadták a párosokat, ahol végül az abszolút 5. helyen végeztek a jelenlegi 4 leggyorsabb osztrák páros mögött.